Fobie, strachy a odpory

Co jsou to fobie a strachy? Každý z nás má nějaký ten strach. Ať už je to z výšek, pavouků nebo třeba mluvení před lidmi. Tyto strachy mohou ovlivňovat náš každodenní život a bránit nám v tom, abychom žili naplno. Někdy nás strachy ovlivňují více, třeba když máte práci v 25. patře a máte strach z výtahů, nebo vaše dítě, chce chodit plavat, ale vy máte nepřekonatelný strach z hluboké vody. 

Jak autohypnóza pomáhá: Během hypnotického stavu máme možnost pracovat s naší podvědomou myslí. To znamená, že se dostáváme přímo k jádru věci - ke kořenům našich fobií a strachů. Můžeme zde postupně odstraňovat negativní vzpomínky a vzory a nahrazovat je pozitivními a prospěšnými postoji.

Odpovídání na otázky: Zkus si to představit. Místo toho, abys se třásl/a při pohledu na pavouka, se na něj podíváš s klidem a jistotou. Ať už jde o strach z létání, uzavřených prostor nebo cokoliv jiného, autohypnóza ti může pomoci nahlédnout do těchto emocí, pochopit je a postupně je oslabovat.

Otevři dveře ke svobodě: Mám pro tebe něco skvělého. Má autohypnotická nahrávka je jako průvodce, který tě provede cestou k překonání fobií, strachů a odporů. Teď je ten správný čas otevřít dveře ke svobodě od těchto omezujících emocí.

Tak co, přijmeš výzvu a objednáš si mou autohypnózní nahrávku? Dej zbohem svým fobiím a strachům a otevři si cestu k životu plnému svobody a sebejistoty. Nechej autohypnózu ať vyřeší tyto potíže a stane se tvou tajnou zbraní na cestě k vnitřnímu klidu. 

Hypnonidra

312 North 24th Street
Brooklyn, New York 10010
United States

Podmínky

Obchodní podmínky

Osobní údaje (GDPR)

Používáme platební bránu STRIPE

Copyright

Copyright © 2024 Hypnonidra.cz. Všechna práva vyhrazena.