Představte si, jak byste se cítili, kdyby váš každodenní život nebyl zatemněn nepříjemnou a vyčerpávající bolestí. Stejně jako auto, které je potřeba občas odvést do servisu a doladit, naše tělo někdy vyžaduje speciální péči, aby se cítilo skvěle. Naším cílem je nabídnout vám tu nejlepší "opravu" a "údržbu", abyste mohli žít život naplno.

Klíčové vlastnosti a výhody:

  1. Uvolnění Tělesné Bolesti: Pomocí této nahrávky můžete dosáhnout hlubokého uvolnění a osvobození od bolesti, která vás trápí. V nahrávce jsou použité známe techniky z NLP (z neurolingvistického programování), které nabízí rychlé a účinné metody uvolnění bolestí. Také v nahrávce naleznete jednoduché metody práce s bolestí, které se poprvé objevili u José Silvy a jeho fenomenální silvově metody. Rovněž si v nahrávce budete hrát s různými představami podle pravidel eriksonovské hypnoterapie. A dohromady vám kombinace těchto technik může pomoct uvolnit bolest. Ovšem vždy záleží na tom, kde je příčina, proto by vaše první cesta měla být k lékaři a požádat o pečlivou diagnostiku a léčbu příčiny. Tato nahrávka nenahrazuje lékařskou péči, ale bravurně ji doplňuje a pomáhá bez vedlejších účinků tam, kde to farmakologie nedokáže.

  2. Mentální Klid a Energie: Kromě fyzické relaxace tato nahrávka nabízí mentální a emocionální relaxaci, obnovuje vaši energii, klidní vaši mysl, mění vaše emoce na pozitivní, čím pomáhá vašemu tělu produkovat některé hormony štěstí, které umí kromě jiného fungovat i jako morfium.

  3. Pohodlné a Snadné Použití: "Stop Bolesti" je vaše osobní krabička druhé pomoci, kterou můžete mít vždy při sobě a využívat kdykoli potřebujete. První pomoc je vždy lékařská, pamatujte si to prosím.

  4. Podpora Přirozených Samoléčebných Procesů: Tato nahrávka stimuluje tělo k aktivaci jeho vlastních léčebných schopností, umožňuje vám tak dosáhnout dlouhodobé úlevy.