naučte se jak řídit své emoce, zvyšte si své EQ

Cílem tohoto kurzu je pomoci vám zdokonalit se v ovládání emocí, stát se šéfem svého osobního vnitřního pekla a proměnit jej v ráj!

Zároveň se u toho naučíte, jak číst i utajené emoce v obličeji jiných lidí

Začínáme v pondělí 6.5.2024

Garance: Naučíte se řídit a plánovat své emoce i vztahy

 

Naučte se kontrolovat emoce

Chcete se zbavit 90% konfliktů ve svém životě?

Trápí vás, že vaše povaha likviduje vztahy s lidmi na kterých vám záleží?

Neovládáte svůj vztek a později litujete ostrých slov?

Potřebujete zlepšit vztahy na pracovišti?

Proč se naučit řídit emoce

Protože je to palivo pro vaše cíle. Pokud jej promrháte na neproduktivní projevy jako je vztek, pohrdání, smutek, strach či odpor, máte málo energie na dosahování cílů. Naučte se kontrolovat negativní emoce a váš život se obrátí a zlepší. Naučte se s emocemi pracovat dřív než bude pozdě.

 

 

 

Naučte se kontrolovat emoce

představte si, jaké by to bylo ...

kdybyste ovládali důležité strategie pro řízení a plánování vlastních emocí ...

kdybyste uměli konstruktivně pomoct lidem kolem vás s jejich emočními projevy, o kolik méně sporů a vypjatých situací by to bylo?

kdyby se váš nejtoxičtější vztah proměnil na neutrální a později na přátelský? Nemožné? Možná teď, ale po absolvování tohoto kurzu budete vědět jak přesně to udělat.

 

online kurz vám pomůže razantně zlepšit váš emoční život

Prožíváte emoce stejně jako ostatní lidé?
Rozzlobí vás, vystraší nebo rozesmutní věci, které ostatní nechávají klidnými?
Dá se s tím něco dělat?

 

Jak zareagujete když ...

šéf vás zkritizuje a vy jste očekávali pochvalu?

Budete submisivně klonit hlavu v obavách nebo dokážete svou práci obhájit? Co z toho vás ochrání před podobnou situací v budoucnu?

 

Váš partner udělal nějakou větší investici ...

A vy mu právě oznamujete, že jste na to přišli. Jsou to obavy nebo znechucení, co měl ve tváři? Ušklíbl se, protože očekával  "vaši přehnanou emoční reakci"?

 

Vaše 16 letá dcera měla být doma před 2 hodinami ...

Neozvala se. Naštvalo by vás to? A co by vlastně váš hněv spustilo? Byl by to strach? Když s ní o tom budete mluvit, ovládnete svůj hněv tak dobře, aby pochopila, že vám nejde o to v kolik přišla, ale o její bezpečí? Anebo bude reagovat defenzivně, protože si všimne vašeho hněvu a konstruktivní debata tím končí? Dcera se zavře a bude zarytě mlčet... Ničeho tak nedosáhnete...

 

partner v autě řekne, že ...

jste zvolili zbytečně delší cestu (že jste nemuseli na křižovatce čekat tak dlouho, že jste měli něco jiného atd.) a vás to rozladí. Začne ve vás bublat hněv, že si vůbec dovoluje vám radit a kritizuje vaše řidičské schopnosti.
Nebo na vás někdo zatroubí, protože podle něj jste už dávno měli jet a zdržujete a vaše reakce je emoční a nelichotivá na jeho adresu? Kde se ten hněv bere a proč je to těžké přijmout?

 


Jak vznikají emoce?

Emoce jsou důsledkem myšlenek, tedy mentální činnosti. Logické úvahy, vnitřní dialog, představy a domněnky.
Jsou odpovědí na vnější podnět jako jsou slova, situace a jednání druhých lidí.

Podle toho jaké máte návyky přemýšlení a kvalitu vnitřního dialogu, emocemi podporujete tvoření nebo boření svého života.
Nemusíte to poznat hned, ale až se ucho utrhne, sklidíte co jste zaseli. :)
Vaše emoce překročí mezní hranici a destruktivní výsledky vašeho snažení nenechají na sebe dlouho čekat.
Tvořivé emoce vám pomáhají dosáhnout vašich cílů. Destruktivní emoce váš život ničí a kromě toho ničí vaše zdraví a vztahy.

To mě zajímá

 


online kurz

emoční inteligence

obsahuje tyto moduly:

 

Jak poznat lhaní - Online kurz emoční inteligence

Modul #1

Základní násobilka emoční inteligence

Základní násobilka EQ. Jak ji rozvíjet. K čemu je dobrá. A proč je důležitá doma, v práci a jak vám vysoké EQ zajistí lepší kariéru.

Mnoho lidí má tendenci situace zveličovat, což má za následek zbytečnou úzkost, utrpení a emocionální rozrušení.

A většina z nás má zkušenosti s fenoménem, že děláme z komára velblouda:

Místo abychom si uvědomili, že něco je pouze otravné, frustrující nebo poněkud iritující a přiměřeně zareagovali, nafoukneme to a dramatizujeme.
Naším rozrušením obtěžujeme druhé lidi, kteří se kvůli tomu cítí strašně, ti také dramatizují a velbloud roste...

 

Základní tabulka lidských emocí

 

Na ilustrační grafice můžete vidět základní emoce, které projdeme do hloubky a naučíte se triky a tipy jak s nimi pracovat pro své vlastní dobro. Bohužel se tam nevešlo vše, ale členská sekce je pružnější než infografika a lehce ji lze aktualizovat, tak na vás čeká víc než 22 konstruktivních emocí a postojů a víc než 41 destruktivních emocí a postojů.

Situace ze života: Na večeři přišla tchýně. Obvykle moc věcí nekomentuje, situace bývá beztak dost napjatá. V průběhu jídla prohodila: "Ta kaše je příliš hrudkovitá!" Žena, která jídlo připravila se cítila dotčeně, uraženě a zraněně. Přitom to šlo udělat mnohem lépe... Třeba pochválit, co se jí opravdu líbilo, že? Jenže ne všichni lidé jsou schopni pružně reagovat a přepnout základní negativistickou mysl na konstruktivní. Přece jenom ta negativistická mysl nám nesčetně krát zachránila život...

Zpět k večeři: Atmosféra se během mžiku proměnila z neutrální na ticho před bouří..  a celá večeře se nesla v mrazivé atmosféře. Jenom pán domu si probíhajících emocí nevšiml, přidal několik posledních jiskřiček potřebných k emočnímu výbuchu.

A takových situací zažíváme mnoho. Ani nemusíme vědět, která naše nevinná jízlivá nebo cynická poznámka urazí někoho, koho navíc máme rádi a obdivujeme jej.  Často si sami zavřeme dveře, které jsme pracně a dlouho otevírali. Vybudovaná důvěra a přátelské vztahy jsou pryč.

Rozhodně chci ovládat své emoce

 


 

Emoční inteligence - jak ovládnout hněv

Modul #2

Poznáváme destruktivní emoce
EMOCE HNĚVU

Hněv ovládá, trestá a oplácí.

Jednou z nejnebezpečnějších vlastností hněvu je, že plodí další hněv a rychle eskaluje. Navíc, hněv je nakažlivý. Stačí vidět někoho zlobit se a je slušná šance, že to chytnete taky. Jak nereagovat na hněv jiného člověka hněvivě? Vyžaduje to povahu světce nebo je to i pro běžné lidi?


Spolehlivě rozzlobí omezování nebo když nám chce někdo ublížit fyzicky, psychicky např. urážkami, znevažováním výkonu nebo vzhledu. Odmítnutí milovanou osobou může kromě smutku vyvolat hněv. Do hněvu může vyrůst frustrace.
Probereme podrobně v tomto modulu.

Chci ovládnout hněv >>>

 

V modulech věnovaných konkrétním emocím se vždy naučíte:

 • nejobvyklejší spouštěče dané emoce
 • k čemu emoce slouží a jak vás může dostat do problémů
 • jaká je souvislost emoce s duševními chorobami
 • trénink a cvičení, pomocí kterých posílíte vnímání tělesných pocitů souvisejících s danou emocí a tak zvýšíte svou schopnost rozhodovat, jak se zachováte, když emoce vznikne
 • fotografie nebo videa, která zachycují konkrétní emoci pro lepší pochopení, čeho si máte všímat, abyste si lépe uvědomili pocity druhého
 • doporučení, jak používat získané informace ohledně pocitů druhých, a to ve vztazích na pracovišti, v rodině a v partnerských vztazích

Chci ovládnout hněv >>>

 


 

Emoční inteligence - Jak se zbavit smutku a utrpení

Modul #3

Poznáváme destruktivní emoce
Emoce Smutku

Smutek patří k déle trvajícím emocím.

Po fázi utrpení (často spojené s protestem) obvykle nastává fáze rezignovaného smutku, kdy se člověk cítí úplně bezmocný. A to se cyklí v několika cyklech za sebou. Až časem, když truchlení skončí, začne se tato emoce vytrácet.

I při silném žalu mohou nastat okamžiky, kdy člověk prožívá jiné emoce.

Truchlící člověk často zažívá hněv: zlobí se na život, na Boha, na člověka nebo věc, na sebe sama – že něco neudělal nebo nevyjádřil.


Jak s emocemi smutku pracovat, objevíte v tomto modulu.

Chci ovládnout smutek a vyhnout se utrpení >>>

 

 


 

Online kurz Emoce - Odpor, Opovržení, Averze

Modul #4

Poznáváme destruktivní emoce
skupina agresivních emocí: Odpor, averze a opovržení

Odpor, to je averze. Nejsou to jen chuť, pach a dotek věcí, jejich zvuk nebo myšlenka, či pohled na ně, které umí vytvořit odpor. Může to být jednání, vzhled člověka a také jeho názory.

Lidé mohou odpuzovat svým vzhledem, pohled na ně je nepříjemný.

V tomto modulu se podíváme jak to vidí vědec specializující se na problematiku odporu, psycholog Paul Rozin.

 

Chci ovládnout své odpory a opovržení

 

 

 


 

Online kurz emoční inteligence - Jak se vyrovnat s nepříjemným překvapením

Modul #5

Poznáváme destruktivní emoce
skupina Strachů

Strachu bylo věnováno více vědeckého výzkumu než jakékoli jiné emoci. Všechny spouštěče, témata a varianty strachu charakterizuje hrozící škoda, poškození nebo ublížení,  fyzické nebo psychické povahy.

Někteří vědci, kteří zkoumají emoce, nezařazují překvapení mezi emoce strachů. Odůvodňují to tím, že překvapení není příjemné, ani nepříjemné a že emoce musí vždy splňovat některou z těchto charakteristik.

Strach v nás budí vše  o čem se naučíme, že nám může nějak ublížit. Proto je strach pozitivní signální vlastnost, chrání nás před nebezpečím. Když ovládnete strach, je to jakoby vám narostla křídla.

Chci ovládnout svůj strach

 

 


 

Poznáváme pozitivní emoce - online kurz emoční inteligence

Modul #6

Poznáváme pozitivní emoce

O většině pozitivních emocí toho klasická věda moc neví. Výzkum se donedávna orientoval převážně na negativní emoce. Pozornost se věnuje situacím, kdy emoce způsobují problémy, buď nám samotným, nebo ostatním.  O to víc se na pozitivní emoce v kurzu zaměříme.

Existuje 5 druhů senzorických požitků, které obvykle popisujeme jako pozitivní emoce ale zde se seznámíte s víc než desítkou pozitivních (příjemných) emocí. Každá z nich je univerzální a odlišuje se od ostatních, stejně jako se od sebe odlišují smutek, hněv, strach, odpor a pohrdání.

V tomto modulu se naučíte pozitivní emoce tvořit, prožívat a rozeznávat. Váš život tak bude bohatší a mnohem příjemnější.

Chci rozvíjet pozitivní emoce

 

 


 

Jak cítit pozitivní emoce - - online kurz emoční inteligence

Modul #7

Rozvíjíme pozitivní emoce

Snaha o dosažení pozitivního prožitku představuje primární motivaci. O některé emoce usilujeme více než o jiné.

Všechny emoce vnímáme jedinečně a subjektivně, ale v tom jak se zrcadlí v obličeji, to máme všichni zakódované stejně:

pobavení, spokojenost, úleva, vzrušení, úžas, blaženost, hrdost na vlastní úspěch , radost (probereme včetně škodolibé), povznášející pocit, vděčnost, klid, vyrovnanost, láska, ...

Chci rozvinout pozitivní emoce

 

 

 

 


 

Emoční inteligence - poznejte svou emocionální reakci

Modul #8

poznejte svou emocionální reakci

obvyklé reakce a naučené chování

Proč nedokážete kritiku, hodnocení a mnohé další situace přijmout bez emocí? Proč se vás to dotýká? Můžeme se změnit, aby nás podobné nepodstatné záležitosti nerozhodily? Nezvládnuté emoce nám umí způsobit nemalé problémy. Stává se to obvykle tehdy, když je naše emocionální reakce nevhodná. Nejčastější negativní scénáře a jak je změnit probereme v tomto modulu.

Máme-li se pokusit změnit to, kvůli čemu nás zaplavují emoce, musíme znát odpověď na uvedenou otázku. Co spouští naše jednotlivé emoce? Mohli bychom konkrétní spouštěč odstranit? Nebo jej dokážeme zmírnit abychom svou emocionální reakci dostali pod kontrolu?

 • cítíme vhodnou emoci, ale nevhodně ji projevíme, např. ji zveličíme a místo drobné obavy projevíme přehnané vyděšení.
 • cítíme vhodnou emoci, ale použijeme nevhodný způsob vyjádření: máme vztek, ale místo jeho projevení trucujeme a s nikým se nebavíme.
 • cítíme nesprávnou emoci. O tom bude celý jeden modul.

Chci poznat své emoční reakce

 


 

Emoční inteligence - Jak změnit své emoce

Modul #9

Jak změnit emocionální reakci

Jakým způsobem lze změnit vlastní emocionální reakce.

Nejprve se naučíte identifikovat tzv. spouštěče, tedy situace, které vás nutí reagovat tak, že toho později litujete. Zjistíte, zda konkrétní spouštěč bude odolávat vašim snahám o změnu, anebo bude snadné jeho vliv oslabit.

Ne všechny spouštěče se vám podaří zdolat. Když lépe pochopíte jejich vznik a působení, budete mít větší šanci na tom změnit alespoň něco a zmírnit tak svou emocionální reakci.

Než se naučíte měnit své emocionální reakce, seznamíte se a pochopíte 9 způsobů jak vznikají emoce.

Chci ovládnout své emoce

 

 


 

Emoční inteligence - Poker face

Modul #10

Řídíte a plánujete své emoce

V tomto modulu se naučíte rozeznávat, jak projevujete emoce vy konkrétně. Váš výraz, mimiku, chování a myšlenky. A co mohou druzí vyčíst z vašeho obličeje. Naučíte se, jak se stát vůči svým emocím pozornější, abyste dokázali reagovat emocionálně konstruktivním způsobem. Naučíte se ukládat konstruktivní emoce do své skřínky s mentálními nástroji. Podobně jako instalatér má své nářadí, vy pro prožívání správných emocí také potřebujete své nářadí, kterým jsou naučené vzorce chování, vědomé modelování a kotvení.

Je těžké se nechovat emocionálně, když je v sázce hodně. Když vás zavolá šéf, nevíte o co půjde a jen jeho asistentka utrousí mezi řečí: "Je to důležité".  V těchto situacích prožíváme emoce nejsilněji. Často bývají dobrým rádcem, pomůžou nám jednat správně. Ale někdy se stává, že pod vlivem emocí jednáme tak, že si později hodně přejeme abychom jednali jinak a lépe.  Díky kurzu najdete svůj zlatý střed, nebudete emoce vypínat, ale také nebudete přehnaně emotivní.

Chci získat nástroje pro ovládání emocí

 


 

Ovládání svých emocí MP3 nahrávka na den - bonus zdarma

Bonus #1 v hodnotě 498kč

Auto hypnotická nahrávka v mp3 na den

Určená k odpolední relaxaci

Nahrávka, která vám pomůže nalézt a upravit podvědomé programy, které už znáte z předešlých modulů.

Přeprogramujte se

Přeprogramujte si reakce a své chování tak, jak vám dnes vyhovuje více a přestaňte používat zastaralé mechanizmy z dětství, které vám dnes již neslouží.

Chci přeprogramovat své podvědomí

 

 

 

 


Ovládání svých emocí MP3 nahrávka na noc - bonus zdarma

 

Bonus #2 v hodnotě 995kč

Auto hypnotická nahrávka v mp3 na noc

určená k usínání na noc

Naprogramujete si nové způsoby používání emocí a zároveň nepřerušovaný hluboký spánek.

změna přijde přirozeně

Nemusíte poslouchat celou nahrávku a nevadí když v jejím průběhu usnete. Podvědomí slyší vše a zařídí se podle toho. Co je pro vás důležité se objeví ve vědomí, abyste mohli udělat patřičné změny.

Chci ovládnout své emoce

 

 

 


 

online kurz emoční inteligence
na co se můžete těšit

10 kroků k řízení emocí a změně

Krok za krokem se v průběhu 8 týdnů naučíte a vypozorujete mnohé emoční projevy a získáte konkrétní techniky na zvládnutí a rozpoznání emocí.

Každý modul vyžaduje alespoň hodinu času, ale doporučuji nechat si dostatek času na pozorování sebe i druhých v běžných dnech a na praktický trénink nových dovedností

MODUL 1:

MODUL 2:

MODUL 3:

 

Modul 8

 

Modul 4

Modul 5

Emoční inteligence

Co je, co není.
Jak ji rozvíjet.
K čemu je dobrá.
Proč je důležitá doma, v práci.
Jak vám vysoké EQ zajistí lepší kariéru.

 

Poznáváme destruktivní emoce - emoce hněvu

Nejnebezpečnější vlastností hněvu je, že plodí další hněv a to rychle eskaluje. Hněv je nakažlivý. Stačí vidět někoho zlobit se a je slušná šance, že to chytnete taky. Zde se naučíte jak nereagovat na hněv jiného člověka stejnou měrou, ale lépe a jinak.

Poznáváme destruktivní emoce - Emoce Smutku

Smutek patří k déle trvajícím emocím. Po fázi utrpení obvykle nastává fáze rezignovaného smutku, kdy se člověk cítí úplně bezmocný. A to se rádo cyklí i několik krát za sebou. Jak z bludného kruhu ven?

 

MODUL 4:

MODUL 5:

MODUL 6:

Modul 6 Modul 7 Modul 9

Poznáváme destruktivní emoce - skupina agresivních emocí (odpory)

Odpor to je averze. Není to jen chuť, pach a dotek věcí, jejich zvuk nebo myšlenka či pohled na ně, které umí vytvořit odpor. Je za tím mnohem víc, poznejte co tyto emoce spouští, naučte se s nimi pracovat a ovládněte je.

Poznáváme destruktivní emoce - skupina Strachů

Strachu bylo věnováno více vědeckého výzkumu než kterékoliv jiné emoci. Všechny spouštěče strachu, téma a varianty strachu charakterizuje hrozící škoda (jako je poškození nebo ublížení), buď fyzické anebo psychické povahy.

Poznáváme pozitivní emoce

Důkladně se zaměříme na všechny emoce, které nás těší.
Existuje víc než desítka pozitivních (příjemných) emocí, mají jednotný projev, naučíte se je rozlišovat, poznat a tvořit si je.

 

MODUL 7:

MODUL 8:

MODUL 9:

Jak cítit pozitivní emoce - - online kurz emoční inteligence

Naučte se kontrolovat emoce Emoční inteligence - Jak změnit své emoce

Rozvíjíme pozitivní emoce

Všechny emoce vnímáme jedinečně a subjektivně, ale v tom jak se zrcadlí v obličeji to máme všichni zakódované stejně. Naučíte se je číst a řídit.

Poznejte svou emocionální reakci

Proč nedokážete kritiku, hodnocení a mnohé další situace přijmout bez emocí? Dokážete se změnit, aby Vás podobné nepodstatné záležitosti nerozhodily. Tento modul vás zasvětí.

Jak změnit emocionální reakci

Jakým způsobem lze změnit vlastní emocionální reakce. Nejprve se naučíte identifikovat tzv. spouštěče, tedy situace, které vás nutí reagovat tak, že toho později litujete.
Pomohu vám je  kompletně změnit.

MODUL 10:

BONUS 1:

BONUS 2:

Emoční inteligence - Poker face Ovládání svých emocí MP3 nahrávka na den - bonus zdarma Ovládání svých emocí MP3 nahrávka na noc - bonus zdarma

Řídíte a plánujete své emoce

V tomto modulu se naučíte rozeznávat jak osobně vy konkrétně projevujete emoce. Váš výraz, mimiku, chování a myšlenky. A co mohou druzí vyčíst z vašeho obličeje.

 

Auto hypnotická nahrávka na den

Určená k odpolední relaxaci. Nahrávka, která vám pomůže nalézt a upravit podvědomé programy, které už znáte z předešlých modulů.

v hodnotě 990 Kč

auto hypnotická nahrávka na noc

Určená k usínání na noc. Naprogramujete si nové způsoby používání emocí a zároveň nepřerušovaný hluboký spánek.

v hodnotě 990 Kč

BONUS 3: přednáška, která vám pomůže změnit vztahy

BONUS 4: pocitoměr

BONUS 5:

Modul 3 pocitoměr checklisty a emoční mapy

Návod na vztahy: Téma Vztahování se

Zní to divně, ale to jak se vztahujeme k druhým určuje, jak kvalitní konstruktivní nebo destruktivní vztahy i emoce máme.
Podíváte se do vlastní hlavy jak si tvoříte vztahy.

Co přesně děláte když vztah budujete a co děláte, když jej ničíte?

Naučíte se tvořit si kvalitní vztahy a odstraníte nevědomou destrukci. Co to je vztahování se a jak probíhá?

Emoční teploměr

Rychlá a užitečná pomůcka jak se zorientovat ve svých pocitech a co dělat abyste své emoce udrželi pod kontrolou.

Je tak jednoduchá, že je zvládne i dítě, které se právě naučilo číst.

 

 

Emoční mapy

Zorientujete se v tom jak to děláte když cítíte nějakou konkrétní emoci.

Posvítíme si na tvořivé i na destruktivní emoce a uděláte si jasno v tom jak tvořit a pracovat s emocemi a být mistrem, který moudře ovládá a řídí emoce.

Dostanete přesný návod a šablony

 

 


 

Je to vhodné pro vás?

Kurz jsem vytvořila s vidinou konkrétních lidí, které potkávám často smutné, naštvané nebo vidím jak je motivuje jednat jenom pod tlakem a ve strachu, místo promyšleného a klidného jednání, které nese výsledky o 80% rychleji.

Zjistila jsem, že je to hodně zažité a všichni se s tím potýkáme a rozhodla jsem se podělit o nástroje, které mně kdysi pomohly vyřešit potíže.

Nemusíte se dál trápit, osobně bych si velmi přála mít tento kurz k dispozici již jako teenager, protože mnoho věcí by v mém životě dopadlo mnohem lépe.

 

 • řídíte druhé lidi

Potřebujete efektivní nástroje jak ovládat vlastní emoce, jak se vyznat v emocích, které se zrcadlí v mimice vašich spolupracovníků

 • Chcete být úspěšnější v podnikání

Podnikání má své sinusoidy, úspěchy střídají neúspěchy a může to být hra o nervy. Naučte se jak být v pohodě a začněte od toho nejdůležitějšího - od sebe a řízení svých emocí.

 • máte doma teenagera

Období puberty je plné zesílených emocí. Když ovládnete vlastní emoce, budete schopni naučit řídit emoce i vaše děti. Ano, je to dovednost, kterou jsme měli dostat již ve školce ve formě her, ale ne všichni měli to štěstí.

 • partner vámi emočně manipuluje

A nebo hůř patří k lidem s narcistickou poruchou osobnosti a vy hledáte jak se bránit, jak zůstat psychicky odolný a zdráv. 

 • cítíte, že si zasloužíte více štěstí

A nebo hůř, pokud máte pocit, že si více štěstí nezasloužíte! Řídit vlastní emoce, a dokonce si je plánovat znamená více šťastných okamžiků. Nemusíte si nic nalhávat nebo předstírat, vstupte do kurzu a váš život se zlepší.

 

Rezervovat si místo v kurzu emoční inteligence

Kurz emoční inteligence za 16480dnes za 4970Kč