V okamžiku, kdy začneš číst tato slova, všechno negativní začne mizet jako mlha před sluncem. Představ si, že stojíš na vrcholu hory, kolem tebe se rozprostírá nádherná krajina, jasné slunce svítí a teplý vánek ti jemně hladí tvář. Hluboce se nadechni a cítíš, jak čerstvý horský vzduch s vůní borovic a čistoty naplňuje tvé plíce. Každý nádech tě naplňuje energií a klidem. A s každým nádechem dostáváš novou porci energie a s každým výdechem mizí všechny zamračené myšlenky a pocity.

Představ si, že jdeš po lesní stezce, lemuje ji kapradí a občas ti pod nohou křupe jemný štěrk, stromy ti poskytují příjemný stín a všude kolem tebe zpívají ptáci. Slyšíš jejich melodické písně, které tě uklidňují a přinášejí pocit harmonie. Cítíš, jak ti každý krok dodává sílu, jak se tvá mysl uvolňuje a všechny starosti se rozplývají. Jsi součástí této krásné přírody, její klid a harmonie prostupují tvou duší. Dotkneš se kůry stromu a cítíš jeho strukturu, která ti připomíná sílu a stabilitu přírody. Zaposloucháš se do zurčícího potůčku, a pozoruješ jak voda skotačí přes kameny, svěžost tohoto dne tě nadchne.

Nyní se přenes do vzpomínek na jeden z nejšťastnějších momentů svého života. Cítíš tu radost, smích a teplo, které tě tehdy obklopovalo. Uvědom si, že tyto pocity nejsou jen vzpomínkou, ale stále žijí v tobě, připravené vytrysknout a naplnit tvůj den pozitivní energií. Připomeň si také vůni daného okamžiku, ať už je to vůně domácího jídla, parfému nebo čerstvého vzduchu. Vzpomínáš si na chutě spojené s tímto okamžikem, možná sladkou chuť oblíbeného dezertu nebo osvěžující chuť nápoje.

Vzpomeň si na všechny malé radosti, které ti kdy udělaly den lepším. Úsměv milované osoby, vůně čerstvě upečeného chleba, pocit teplé sprchy po náročném dni. Všechny tyto malé okamžiky štěstí jsou tvými věrnými společníky, připravené ti kdykoli zpříjemnit den. Slyšíš zvuk praskajícího ohně, který tě zahřívá a uklidňuje.

Teď si představ, že jsi obklopen lidmi, kteří tě milují a podporují. Cítíš jejich lásku a péči, která tě obklopuje jako měkká deka. Všichni ti chtějí jen to nejlepší a jejich přítomnost tě naplňuje pocitem bezpečí a sounáležitosti. Slyšíš jejich hlasy, jak ti šeptají slova podpory a lásky. Možná se spolu smějete, a ten smích tě naplňuje radostí.

V každém okamžiku tvého života je skrytý potenciál pro radost a štěstí. Každý den přináší nové příležitosti, nové začátky a nekonečné možnosti pro naplnění tvých snů. Jsi silný, schopný a zasloužíš si být šťastný. Cítíš chuť čerstvého ovoce nebo svého oblíbeného jídla, které tě naplňuje pocitem spokojenosti a radosti.

Teď si uvědom, že máš moc nad svými myšlenkami a emocemi. Kdykoli se cítíš smutný nebo skleslý, můžeš se vrátit k tomuto textu a znovu si připomenout všechny důvody, proč je život krásný. Jsi tvůrcem svého štěstí a každý okamžik je příležitostí pro nový začátek. Hmatáš po hebkosti teplé deky, cítíš vůni, slyšíš zvuky, ochutnáváš své oblíbené chutě a vidíš krásné obrazy před sebou.